Już za tydzień, w środę 4 czerwca w przestrzeniach Boutique Hotelu przy al. Piłsudskiego 10/14 rozpocznie się I Forum Inicjatyw Obywatelskich Województwa Łódzkiego, a bezpośrednio po nim, w czwartek – I Łódzkie Forum. Przed nami 3 dni inspirujących dyskusji, warsztatów i spotkań, w tym drugie spotkanie TechKlubu. Zapraszamy do zgłaszania się online!

Część wojewódzką wydarzenia, odbywającą się w ramach projektu „III sektor dla Polski”, objął swoim Patronatem Honorowym Marszałek Województwa Łódzkiego, Pan Witold Stępień. Część miejska, realizowana przez Centrum OPUS w partnerstwie z Urzędem Miasta Łodzi, FERSO i Radą Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego może poszczycić się Patronatem Honorowym Prezydent Łodzi, Pani Hanny Zdanowskiej.

W załączeniu przedstawiamy Państwu programy obu wydarzeń. Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się przez internetem, pod adresem:

https://wojewodztwolodzkiefip.evenea.pl/  - 4-5.06.2014 – panele, seminarium na temat ekonomii społecznej, warsztaty, Techklub

https://lodzfip.evenea.pl/  - 5-6.06.2014 – konferencja, warsztaty, dyskusje

Bliższych informacji o Forum Wojewódzkim udziela Maria Nowakowska (mnowakowska@opus.org.pl), a o części miejskiej – Anna Krześniak (akrzesniak@opus.org.pl).

23e58ccd18e32cab182dbd6268a12868_S